Корзина
16 отзывов
+380508881373
+380977185585

День вишиванки в Україні

День вишиванки в Україні

День вишиванки - це велике свято для кожного українця. Саме це свято відроджує дух всього нашого українського народу. У нашій культурі вишиванка відображає особливу національну традицію. Адже саме ця сорочка несе в собі нерозривний зв'язок поколінь. Купити вишиванку - це  не просто придбати одяг, це з'єднатися з віковими традиціями усього народу. Тому що у цьому національному вбранні закодована величезна кількість символів добра, сили і краси, якi завжди будуть оберiгати Вас.

День вишиванки в Українi - це свято, яке допомагає відродити українські народні традиції. У цей день, одягаючи українській вишитий одяг, ми зберігаємо українські цінності і цим виражаємо свою національність, так як наша вишиванка ексклюзивна і саме вона символізує  приналежність до цiєї чудової нації.

У цьому році День вишиванки відзначається 18 травня. Це свято є відносно новим і поки що не є офіційним. Його відзначають у третій травневий четвер. Задумка відзначати "Всесвітній День вишиванки" з'явилась у 2006 році. Цю ідею висунула Леся Воронюк, яка на той час була студенткою Чернівецького національного університету. Вона запропонувала у визначений день всім студентам вдягнути вишиванку. Звичайно,не всі так зробили. У сорочках прийшло кілька десятків учнів та декілька викладачів. Але на протязі наступних років кількість прихильників цього свята суттєво зросла і вiдтепер,  вийшла на всеукраїнський рівень

день вишиванки

У всьому світі таким національним одягом може похвалитися тільки Україна. І куди би Ви не поїхали, будьте впевнені – у вишиванцi скрiзь в Вас впізнають українця.

Зараз з'явилося безліч магазинів, де купити вишиванку, але найголовнiше питання, яке виникає де купити якiсну, модну та оригiнальну рiч, в якiй Ви будете виглядати стильно та сучасно. Усiм цим вимогам будуть вiдповiдати сорочки нашого магазину «My Ethno». Якщо ж вам потрiбна до свята гарна дитяча вишиванка купити її завжди Ви зможете у нас на сайтi етнiчного одягу та яскравих вишиванок http://myethno.com. На Вас чекає прекрасний асортимент нацiонального одягу, сподiваємось подарувати Вам гарний настрiй

My Ethno

Другие статьи
Контакты
My Ethno - колоритная этническая одежда и красочные вышиванки
УкраинаКиев
+380508881373
+380977185585